Exkurze ÚHV - organizační informace

Termín:

6. května - 12. května 2018

Organizátoři:

Mgr. Zbyněk Vydra, Ph.D.
PhDr. Vítězslav Prchal, Ph.D.

Kapacita zájezdu:

max. 40 studentů
Exkurze je otevřená studentům (Bc., Mgr. i Ph.D.) z našeho ústavu a ze spřátelených kateder (KLKS), stejně jako studentům z jiných kateder a univerzit se zájmem o historii či našim bývalým studentům. Prioritou a nutnou podmínkou k realizaci exkurze je naplnění kapacity autobusu. Pro studenty denního programu, kteří tak ještě neučinili, se nabízí možnost zapsat si exkurzi do indexu a získat za ní kredity.


EXKURZE SE USKUTEČNÍ POUZE PŘI NAPLNĚNÍ KAPACITY AUTOBUSU, TJ. 40 OSOB.

 

Cena za osobu:

6 000,- Kč.
Letošní, v pořadí již dvanáctá exkurze ÚHV zamíří do spíše opomíjených, přesto však z hlediska památek a historie mimořádně důležitých lokalit, navíc bude oproti dosavadním zvyklostem o jeden den delší. Do ceny musíme promítnout dopravu i vzrůstající ceny ubytování a nejrůznějších mýtných poplatků. V ceně je zahrnuta doprava, mýtné a ubytování včetně snídaně, další stravování a vstupy do jednotlivých objektů si každý hradí sám. Na vstupenky kalkulujte zhruba 35 €. Rozhodně se vyplatí mít s sebou ISIC.
 
Nevratnou zálohu ve výši 3000,- Kč je nutné zaplatit nejpozději do 29. ledna 2018 Vítězslavu Prchalovi, bude použita na včasnou rezervaci ubytování. Možná je též bezhotovostní platba na účet, jeho číslo na požádání sdělíme.

Ubytování:

Zájemci:

Pokud máte vážný zájem, přihlaste se závazně připojením Vašeho jména do seznamu účastníků na nástěnce ve 12. patře budovy EA. Přihlásit se je rovněž možné via e-mail na adresu Vitezslav.Prchal@upce.cz uvedením všech údajů (jméno, studijní obor, ročník, e-mail zájem o kredity). Informační schůzka s upřesněním programu a se zadáním referátů proběhne koncem března. Termín bude včas upřesněn na webu a na nástěnce. Termín zaplacení zbývající částky za exkurzi (cca přelom února a března) bude rovněž dopředu avizován pomocí těchto komunikačních kanálů.

Z organizačních důvodů je nutné uzávěrku přihlášek stanovit na pondělí 29. ledna 2018.