Exkurze ÚHV - organizační informace

Termín:

29. dubna - 6. května 2017

Organizátoři:

Mgr. Zbyněk Vydra, Ph.D.
PhDr. Vítězslav Prchal, Ph.D.

Kapacita zájezdu:

max. 39 studentů
Letos jako pokaždé opět platí, že přednost budou mít studenti (Bc. i Mgr.) z našeho ústavu a ze spřátelených kateder (KLKS), zejména pak ti, kteří si budou exkurzi zapisovat do indexu a do STAGU. Akce je ale samozřejmě plně otevřena i všem doktorandům. Jestliže se nenaplní autobus z našich řad, potom bude místo nabídnuto našim bývalým studentům i studentům z jiných kateder a univerzit.
 

Cena za osobu:

6 200,- Kč.
Po loňském nutném zvýšení ceny se nám letos podařilo dostat se zpět k mnohaletému standardu, navzdory vzrůstající ceně dopravy, ubytování a nejrůznějších mýtných poplatků. V ceně je zahrnuta doprava, mýtné a ubytování včetně snídaně, vstupy do jednotlivých objektů si každý hradí sám. Na vstupenky kalkulujte zhruba 35 €.
 
Nevratnou zálohu ve výši 3000,- Kč je nutné zaplatit nejpozději do 30. ledna 2016 Vítězslavu Prchalovi, bude použita na rezervaci ubytování.

Ubytování:

  • 2x v pohyblivém hotelu na kolečkách cestou tam a zpět, aneb trocha nepohodlí v ceně
  • 5x Amiens, L‘Auberge de jeuneusse, Square Friant les 4 Chênes 30, 80000 Amiens - http://www.hifrance.org/auberge-de-jeunesse/amiens.html. Ubytování ve čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na chodbách (zkrátka integrační kasárenský model jako vždy).
      

Zájemci:

Pokud máte vážný zájem, přihlaste se závazně připojením Vašeho jména do seznamu účastníků na nástěnce ve 12. patře budovy EA. Přihlásit se je také možné via e-mail na adresu Vitezslav.Prchal@upce.cz uvedením všech údajů (jméno, studijní obor, ročník, e-mail zájem o kredity). Informační schůzka s upřesněním programu a se zadáním referátů proběhne koncem března. Termín bude včas upřesněn na webu a na nástěnce. Termín zaplacení zbývající částky za exkurzi (cca přelom února a března) bude rovněž dopředu avizován pomocí těchto komunikačních kanálů.

Z organizačních důvodů (zajištění kapacitně odpovídajícího autobusu, zamluvení ubytování a zejména včasné rezervace hromadných vstupů) je nutné uzávěrku přihlášek stanovit na pátek 17. února 2017.