Exkurze ÚHV - organizační informace

Termín:

6. května - 12. května 2019

Organizátoři:

Mgr. Zbyněk Vydra, Ph.D.
PhDr. Vítězslav Prchal, Ph.D.

Kapacita zájezdu:

max. 50 studentů
Studentům ÚHV se nabízí možnost zapsat si exkurzi do indexu a získat za ní kredity. Exkurze je ale samozřejmě otevřena i dalším studentům se zájmem o historii bez ohledu na místo studia. V případě volných kapacit také našim bývalým studentům.


EXKURZE SE USKUTEČNÍ POUZE PŘI NAPLNĚNÍ ZÁKLADNÍ KAPACITY AUTOBUSU, TJ. 40 OSOB.

 

Cena za osobu:

7 000,- Kč.
V ceně je zahrnuta doprava, mýtné, poplatky za vjezdy do italských měst (někdy dost velké) a ubytování včetně snídaně, vstupy do jednotlivých objektů si každý hradí sám. Na vstupenky kalkulujte zhruba 35 €. Rozhodně se vyplatí mít s sebou ISIC. Pokusíme se rovněž ušetřit tím, že zajistíme příslušná potvrzení – studenti (umělecko)historických oborů mají v Itálii do státních památek vstup zdarma.
 
Nevratnou zálohu ve výši 3000,- Kč bude nutné zaplatit nejpozději do konce února 2019 Vítězslavu Prchalovi, bude použita na včasnou rezervaci ubytování. Možná je též bezhotovostní platba na účet, jeho číslo na požádání sdělíme.

Ubytování:

  • 2x v pohyblivém hotelu na kolečkách cestou tam a zpět, aneb trocha nepohodlí v ceně
  • 5x Bologna, hostel We_Bologna, Via de' Carracci 69/14, 40129 Bologna
    https://www.we-gastameco.com/en/hostel-bologna/
    Ubytování ve čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením (zkrátka integrační kasárenský model jako vždy).
      

Zájemci:

Pokud máte vážný zájem, přihlaste se závazně připojením Vašeho jména do seznamu účastníků na nástěnce ve 12. patře budovy EA. Přihlásit se je rovněž možné via e-mail na adresu Vitezslav.Prchal@upce.cz uvedením všech údajů (jméno, studijní obor, ročník, e-mail zájem o kredity - týká se jen studentů naší uni). Informační schůzka s upřesněním programu a se zadáním referátů proběhne koncem března. Termín bude včas upřesněn na webu a na nástěnce. Termín zaplacení zbývající částky za exkurzi (cca přelom února a března) bude rovněž dopředu avizován pomocí těchto komunikačních kanálů.


Uzávěrka přihlášek je stanovena na 10. 2. 2019.