Prodloužení termínu přihlášek na CSVK 2021

Vzhledem k novému harmonogramu akce od organizátorů (letos je to UJEP Ústí nad Labem) posunujeme interní termín přihlášek do Celostátní studentské vědecké konference - Historie 2021 na pondělí 15. března 2021. V případě zájmu zasílejte své práce o maximální velikosti 30 NS (včetně příloh a poznámkového aparátu) na adresu Vitezslav.Prchal@upce.cz.

Přihlášené studie mohou vycházet např. z obhájené BP, mohou být ale výsledkem jakéhokoliv vlastního historického výzkumu. Na konci března bude uspořádáno ústavní kolo, z něhož vzejdou dva, kteří nás budou spolu s pedagogickým doprovodem reprezentovat v říjnu na celostátním setkání v Ústí.

Vyzýváme všechny studenty Bc. i Mgr. studia - máte-li zajímavé texty, se kterými byste se chtěli podělit, neváhejte a přihlašte se. CSVK je již tradiční mnohaletá akce, kterou každý rok pořádá jiné historické pracoviště. Získáte nejen neocenitelné zkušenosti, možnost reprezentovat ÚHV a podívat se na půdu jiné univerzity, ale také nové kontakty a zajímavé zážitky. Naši studenti v minulosti patřili k těm výraznějším účastníkům a celkem pravidelně sbírali i nějaké ceny – naposledy loni:-). Navažte na dobrou tradici a zkuste to také! Jakékoliv bližší dotazy Vám rád zodpovím na výše uvedeném mailu. Těšíme se a doufáme ve Váš zájem!

Vítězslav Prchal

Publikoval: Vítězslav Prchal