Nabídka stáží NFA

Nabídka dlouhodobých stáží v Národním filmovém archivu pro rok 2020. Stáže probíhají v pracovištích v Praze, prostřednictvím home office, případně v depozitáři na Hradištku v délce od 3 týdnů do 3 měsíců.

Nabídka stáží NFA

Nabídka studentské praxe v archivu

Státní oblastní archiv v Litoměřicích – Státní okresní archiv Semily nabízí možnost neplacené studentské praxe s bezplatným ubytováním.

Nabídka studentské praxe v archivu

Studentská vědecká konference Historie 2020 - Pardubice

Zveme vás na studentskou vědeckou konferenci Historie 2020 - Pardubice, která se bude konat ve středu 29. ledna 2020 od 9:00 v místnosti EA 10025.

Studentská vědecká konference Historie 2020 - Pardubice

Stipendium pro zahraniční pobyty

FF nabízí v roce 2020 poskytnutí stipendia do výše 20.000,- na zahraniční pobyty v délce minimálně 30 dnů na letní semestr.

Stipendium pro zahraniční pobyty

Změna v odevzdávání kvalifikačních prací

Všem studentům našeho ústavu! Na UPa byla v září provedena změna v pravidlech pro odevzdávání a zveřejňování kvalifikačních prací. Nová pravidla platí od začátku akademického roku, takže se týkají již prací, které budou obhajovány v lednovém termínu. Podrobnosti se dozvíte po kliknutí na datum.

Doktorandské sympozium

Všechny srdečně zveme na doktorandské sympozium "Paměť a identita v moderních českých dějinách". Jako hosté vystoupí též kolegové a renomovaní znalci moderních dějin dr. Jan Randák a dr. Petr Koura z Prahy! Akce proběhne v úterý 8. října 2019 v místnosti EA-13038. Program je dostupný po kliknutí na datum.