Inovace studijní programů

Otázky týkající se inovace studijních programů v rámci realizace projektu Historie a restaurování v praxi

Vložení příspěvku

[x]
captchaŠpatně čitelný kód?
 • DIGAR

  Odpovědět
  Přeji příjemný den,
  souhlasím s kolegy, tento předmět je velice přínosný a zajímavý. Samozřejmě pouze doporučuji a zároveň děkuji všem, kteří se zapojili do tohoto projektu.
 • DIGAR

  Odpovědět
  Nový předmět Digitalizace v archivní praxi jsem absolvovala v ZS a musím ho ohodnotit velice kladně. Rozhodně byl přínosný (pro mě na 100 %), takže neváhejte a DIGAR si určitě zapište!
  • Re:DIGAR

   Odpovědět

   Naprosto souhlasím, stejně dobrou zkušenost mám s novým předmětem ITHIS - Informační technologie pro historiky. Každý si tam najde nějakou tu "vychytávku" :-)
   • Re:Re:DIGAR

    Odpovědět
    magistři si tam bohužel nenajdou nic, protože tam nemají co dělat :-(
    • Re:Re:Re:DIGAR

     Odpovědět
     Vážený pane Kolaříku, nechte si laskavě své ironické poznámky! Váš přístup ke studiu lze označit jako velmi zvláštní, neboť neustále ironizujete své kolegy. Vaše sebevědomí je sice zřejmě velké, ale není třeba, abyste jej dával všeobecně ve známost. Do všeho se cpete, jako byste byl ředitelem zeměkoule, jako historikovi by Vám slušela i trocha skromnosti a pokory! Neustále zešměšňovat své kolegy, to je však nesporně zbytečné. Ostatně - Vy magistrem dosud nejste, není také jisté, zda jím v budoucnu budete. Proto si važte těch kolegů, kteří na sobě pracují a mají vůli to v životě někam dotáhnout. A nezapomeňte - řada vědců (nejen historiků) je velmi skromných, i když jsou kapacitami ve svém oboru. I Vám by zjevně prospěl krapet sebekritiky i slušného chování. Pokud se Vám jej podaří dosáhnout, budete jistě šťastnější. Pak se budou i Vaši kolegové cítit lépe, než když do nich neustále rýpete!!!     
     • Re:Re:Re:Re:DIGAR

      Odpovědět
      Zdravím,
      předpokládám, že Standa to myslel tak, že studenti magisterského oboru si tento předmět nemohou zapsat - chyby v komunikaci a nepochopení někdy způsobují neuvěřitelné události a reakce - ovšem díky tomu se mnohdy máme o čem učit =)
      • Re:Re:Re:Re:Re:DIGAR

       Odpovědět
       Slečno Křížková, plně s Vámi souhlasím. Je v tom nedorozumění a špatné pochopení Standových názorů. Připouštím, že se mohu mýlit, každý je jen člověk. A je také pravdou, že člověk se má ze svých chyb poučit, tomu nás konečně mají dějiny naučit.
     • Re:Re:Re:Re:DIGAR

      Odpovědět
      mnoho povyku pro nic Petře...To zas sedí na Vás...
      • Re:Re:Re:Re:Re:DIGAR

       Odpovědět
       Milý Tome, je to Váš názor, a ten je nutno respektovat. Vás zřejmě nic nezajímá, a proto Vás chápu. Netřeba se tedy dále o této věci bavit. S pozdravem Petr.
       • Re:Re:Re:Re:Re:Re:DIGAR

        Odpovědět
        Zajímá mě všechno a myslel jsem to tak že reakce na tu jednu větu byla přehnaná...je z ní jasně cítit že nemáte Standu rád..PS : Já ho osobně neznám,Vy ano ? Jen že tady o něm tak podrobně píšete tak ho asi dobře znáte..
        • Re:Re:Re:Re:Re:Re:Re:DIGAR

         Odpovědět
         Ano, Standu znám velmi dobře, je již poněkud "profláknutý". Stále si hraje na někoho, kým není, a neustále uráží své kolegy. Jde o to, že jsme přece všichni studenti, a tak bychom měli držet pospolu. Já chápu, že každý nemůže být všem sympatický, ale Standu opravdu rád nemám. On sám se přiliš prosazuje na to, že by mu spíše slušela skromnost a slušnost. Za to ho je těžké mít rád, spíše ho lze jen tolerovat, nebo si ho raději nevšímat vůbec!!  
         • DIGAR

          Odpovědět
          Drazí kolegové, uvědomte si prosím, že toto diskuzní fórum vzniklo pro studenty, kteří mají relevantní otázky k jednotlivým tématům či se chtějí podělit o své zkušenosti. Nepleťte si tuto platformu se sociální sítí. Je zvláštní, že studenti, kteří se zde nejvíce projevují, se neumí pod svůj výtvor ani podepsat. To naznačuje mnohé. Šárka Jirásková
          • Re:DIGAR

           No jo, ale proč mezi sebou máme mít takové lidi, jako je ten Standa? Tak proč každého kritizuje a dělá ze sebe hogo fogo? Já jsem obyčejný člověk, nemusím se podepsat celým jménem, protože není důležité jméno, ale názor. A je lhostejné, vyjádří-li jej Petr nebo Pavel! Hlavně že někdo z té mlčící většiny promluví. Jinak s paní Jiráskovou souhlasím, ale nepodepsal jsem se celým jménem proto, že se nechci sám vytahovat a být jako Standa. A předmětu DIGAR si (narozdíl od Standy) vážím, neboť podporuje soutředěné myšlení a dává cenné poznatky jak profesního, tak osobního rázu!!!